Skip to main content

Osnovni kazalniki

Ključni poudarki poslovanja Pozavarovalnice Triglav Re, d.d. (v EUR)

1-12 20251-12 2024Indeks 2025/2024
Celotni obseg poslovanja359.809.943346.701.493104
Obračunana kosmata zavarovalna premija359.796.478346.672.890104
Celotni prihodki285.503.491261.913.759109
Rezultat iz zavarovalnih poslov22.057.37816.035.458138
Čisti rezultat iz pozavarovalnih pogodb-54.394.793-51.138.820106
Rezultat iz naložbenja4.057.7227.487.57454
Finančni rezultat iz zavarovalnih pogodb-3.762.419-3.590.832105
Kosmati obratovalni stroški7.094.5616.094.567116
– pripisljivi5.697.8604.734.250120
– nepripisljivi1.396.7011.360.316103
Poslovni izid pred obdavčitvijo17.844.86217.014.550105
Čisti poslovni izid13.932.21913.310.276105
Drugi vseobsegajoči donos1.843.0652.463.11475

 

31.12.202531.12.2024Indeks 2025/2024
Bilančna vsota na dan443.487.788400.898.364111
Stanje kapitala na dan126.401.998113.169.009112
Stanje finančnih naložb in denarja na dan320.892.555279.298.359115
Neto obveznosti iz zavarovalnih pogodb310.555.497278.314.931112
Neto sredstva iz pozavarovalnih pogodb117.588.835116.990.504101
Prilagoditev za tveganje (RA)16.375.75212.750.041128
Število zaposlenih na dan7370104

 

 

Ključni kazalniki poslovanja Pozavarovalnice Triglav Re, d.d.

1-12 20251-12 2024
Dobičkonosnost kapitala11,6%12,6%
Škodni količnik90,3%92,1%
Odhodkovni količnik3,1%2,9%
Kombinirani količnik93,3%94,9%